Tam ağzınıza layık lezzetler!

Ümraniye Toplu Yemek

Ümraniye toplu yemek şirketi davet ve diğer organizasyonlarınız için toplu yemek temini sağlamakta. Şirket olarak fabrikalar, iş yerleri ve şantiyeler için de yemek temini sağlıyoruz. Yemek şirketimiz helal gıda sertifikası, gıda üretim sertifikası, İSO belgelerine sahiptir. Yemek firmamız olarak, işinde uzman hünerli aşçılarımız ile yemeklerimizi pişiriyoruz.  

Uzman  tedarikçilerimiz tarafından sağlanan yemek malzemeleri gıda mühendisleri kontrolünden geçiriliyor. Yemeklerimiz hijyenik ortamda lezzetli ve kaliteli bir şekilde hazırlanıyor. Yemek şirketimizde çalışan tüm personellerimiz gerekli eğitimleri almış olan kişilerdir. Firmamız olarak Avrupa standartlarında çalışıyor, yemekte lezzetten ve hijyenden ödün vermiyoruz. Ümraniye toplu yemek şirketi müşterilerinin beklentilerini her zaman en üst seviyede tutuyor.

Ümraniye Şirket İçin Toplu Yemek 

Ümraniye şirket için toplu yemek oteller, hastaneler, yurtlar, fabrikalar, şirketler ve diğer tüm büyük ölçekli kurumlara yemek temini sağlıyor. Yemek şirketimiz olarak müşterilerimize hijyenik ortamlarda hazırlanan kaliteli besin değerleri yüksek ve sağlıklı yemekleri sunuyoruz. Büyük kurumlar için hazırlanan yemekler taşıma hizmeti ile ya da yerinde pişirme ile müşterilerimize sunulur. 

Taşıma hizmeti ile servis edilen yemekler sıcaklığı ve lezzeti korunarak termo kaplar ile taşınır.  Yemekler müşterinin istediği saatte ve tam zamanında ulaştırılır. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda yerinde yemek pişirme hizmeti de verilir. Düğün ya da diğer organizasyonlarda belirlenen bir noktaya kurulan standartlarda aşçılarımız yemekleri hazırlar. Yemek servisleri güler yüzlü ve çalışkan personelimiz tarafından yapılır. 

Ümraniye Catering Firması 

Ümraniye catering firması hijyenik kaliteli ve istikrarlı sunumu ile müşterilerinin güvenini kazanmış bir firmadır. Firmamız, sağlık sektöründen eğitim sektörüne, fabrikalardan kamu kurumlarına kadar büyük müşteri kitlesine ulaşmıştır. Firmamız olarak yemeklerde kullandığımız tüm ürünleri titizlikle seçiyor ve gıda kodeksine uygun tedarik sağlıyoruz. 

Sulu  yemeklerden yöresel yemeklere kadar esnek ve zengin çeşitli yemek menüsüne sahibiz. Ümraniye yemek şirketi olarak bebek mevlitlerinizde ya da sünnet düğünlerinizde ve diğer tüm organizasyonlarda sizlere kaliteli hizmeti sunuyoruz. Yemek ihtiyacı duyulan her alanda şirketimizden hizmet alabilirsiniz. Şirketimiz olarak kaliteli lezzetli ve hijyenik yemeklerimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram