Tam ağzınıza layık lezzetler!

Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi Toplu Yemek

Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi toplu yemek sağlık koşullarına uygun ve hijyenik ortamlarda üretmiş olduğu yemekleri müşterilerine sunuyor. Yemek şirketimiz olarak birinci sınıf ve kaliteli ürünler ile yemeklerimizi üretiyoruz. Yemeklerimizin üretilmiş olduğu tesisler Avrupa standartlarında ve tüm İSO belgelerine sahip tesislerdir. Şirketimiz olarak gıda mühendisleri ve işinde uzman tedarikçiler ile çalışıyoruz. Tedarikçilerimiz sebzenin ve meyvenin en tazesini seçerek günlük malzemeler ile yemeklerin hazırlanmasını sağlar. 

Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi Şirket İçin Toplu Yemek 

Tuzla deri organize sanayi şirket için toplu yemek iş yerleri ve şantiyeler için de yemek hizmeti vermekte. Müşterilerimiz tarafından şantiyeler için talep edilen yemekler hijyenik koşullarda, sağlıklı ve lezzetli bir şekilde hazırlanır. Yemekleri taşıma hizmeti ile müşterilerimizin belirttiği saatte taze ve sıcaklığını koruyarak ulaştırıyoruz. 

Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi Catering Firması 

Tuzla deri organize sanayi bölgesi catering firması okullar yurtlar oteller ve hastaneler gibi birçok kurumsal alanın yemek ihtiyacını gideriyor. Ayrıca yemek şirketimiz düğünler davetler organizasyonlar ve diğer tüm toplu yemek ihtiyacının olduğu alanlarda sizlerin yanında. Şirketimizin yemek hizmetinden taşıma yemek hizmeti yerinde yemek üretimi ya da tabldot yemek olarak faydalanabilirsiniz. 

Tuzla Aydınlı Organize Sanayi Bölgesi Toplu Yemek

Tuzla Aydınlı organize sanayi bölgesi toplu yemek sizlere eve usulü, sulu, lezzetli yemeklerin farkını yaşatır. Yemek şirketimiz olarak işyerlerine toplu yemek hizmeti ile butik mutfak tarzında çalışıyoruz.  Taşıma hizmeti sunduğumuz yemeklerimizi sıcaklığını koruyarak termo kaplar ile müşterilerimizin mutfağına teslim ediyoruz.  

Tuzla Aydınlı Organize Sanayi Bölgesi Şirket İçin Toplu Yemek 

Tuzla Aydınlı organize sanayi bölgesi şirket için toplu yemek firmamız inşaatlar şantiyeler ve şirketler için toplu yemek hizmeti veriyor. Yemeklerimizi en kaliteli hammaddeler ile sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretiyoruz. Yemeklerimizin yapım aşamasında kullandığımız tüm ekipmanlar düzenli olarak sterilize ve dezenfekte edilir. Ayrıca yemek şirketimiz yerinde üretim hizmeti de sunuyor. 

Yerinde yemek hizmeti kurulu bir mutfak düzenini mevcut ise burada aşçılarımız tarafından sağlanır. Eğer böyle bir imkâna sahip değilseniz şirketimiz tarafından sağlanan seyyar mutfakta yemekleriniz hazırlanır. Siz değerli müşterilerimizin talebi doğrultusunda menüde ve kullanılan malzemelerde değişiklik yapıyoruz. Menüyü kendiniz oluşturabiliyor ya da bizim size sunacağımız çeşitler arasından seçebiliyorsunuz. 

Tuzla Aydınlı Deri Organize Sanayi Bölgesi Catering Firması 

Tuzla Aydınlı deri organize sanayi bölgesi catering firması olarak mevlit ve sünnet yemeklerinizde de sizleri yalnız bırakmıyoruz. Mevlit ve sünnet yemekleriniz sizin istediğiniz saatte ve yerde hijyenik sıcak bir şekilde sunulur. Sizin talebiniz doğrultusunda servis personellerimiz ile yemek servis hizmeti gerçekleştirilir. Mevlit ve sünnet yemeklerinde genel olarak et ya da tavuk tercih edilir. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda yemek menülerimizde  esneklik sağlıyoruz. 

En Kaliteli Catering Hizmeti 

Şirketimiz taşıma yemek hizmeti, yerinde yemek üretimi,  tabldot yemek hizmetlerinde her bütçeye ve zevke uygun temiz hijyenik yemekler sunuyor. Yemeklerimizin kalori ve besin değerleri gıda mühendislerimiz tarafından denetlenir. Mutfağımızda uzman personelimiz ile ürettiğimiz yemekleri özel kaplar ile taze sıcak ve tadı bozulmadan sizlerle buluşturuyoruz. 

Taşımalı sistem yemek hizmetimizde üretilen tüm yemeklerimiz teknik kadro tarafından kalite kontrolleri yapılarak müşterilerimize sunulur. Yemek taşımada kullanmış olduğumuz özel kaplar yemek ısısını olması gereken sıcaklıkta tutar. Böylece yemeklerin bozulma riski minimuma iner. Bu kaplar taşıma sürecini kolaylaştırır ve yemeklerin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Şirketimiz olarak hijyenik ve sağlıklı koşullarda üretmiş olduğumuz yemekleri sizlerle buluşturuyoruz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram