Tam ağzınıza layık lezzetler!

Sancaktepe Toplu Yemek

Sancaktepe toplu yemek firmamız olarak yemeklerimizi gıda mühendisleri kontrolünde ve besin değerleri dikkate alınarak hazırlıyoruz. Satın alma bölümündeki tedarikçilerimiz en sağlıklı ve güvenilir ürünleri temin ediyor. Şirketimiz olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için üretime büyük özen göstermekteyiz. 

Sancaktepe toplu yemek şirketi davetler, organizasyonlar  hastaneler, oteller ve fabrikalar gibi büyük ölçekli yerlerin yemek ihtiyacını karşılıyor. Şirketimiz olarak Avrupa standartlarında üretim yapıyor ve kalitemizden ödün vermiyoruz. Şirketimiz hijyenik koşullarda üretilmiş lezzetli, kaliteli, sağlıklı ve bol çeşitli yemekler sunarak her geçen gün kendini daha da geliştirmekte. Hünerli aşçılarımız ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sizlere en kaliteli yemek hizmetini sunuyoruz. 

Sancaktepe Şirket İçin Toplu Yemek 

Sancakttepe şirket için toplu yemek fabrika, şantiye ve şirketler için yemek hizmeti veriyor. Yemeklerimizi  kaliteli ve sağlıklı malzemeler ile yapıyoruz. Sancaktepe toplu yemek şirketimizde aşçılarımız en sağlıklı yemekleri olması gereken kaloride müşterileri için hazırlıyor. Firmamız olarak taşıma yemek hizmeti, yerinde üretim gibi hizmetlerimiz mevcut. 

Yemeklerin taşınması sırasında termo kaplar kullanılır. Yemeklerin sıcaklığına ve görüntüsüne dikkat edilerek taşıma işlemi gerçekleştirilir. Yemekler müşterilerimizin istediği saatte yerine ulaştırılır. Şirketimiz ayrıca toplu yemek organizasyonları davetler ve düğünler için de yemek temini sağlıyor. Firmamız her gün değişen taze menüsü ile müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak kendini her geçen gün yenilemekte. 

Sancaktepe Catering Firması 

Sancaktepe catering firması, Avrupa standartlarına uygun olarak, temiz sağlıklı gıda ile yemek servisi hizmetlerini geniş kitlelere sunuyor. Şirketimizin yemek menüleri, yöresel lezzetlerden nezih ev yemeklerine kadar aranılan her çeşit lezzete sahiptir. Yemeklerimiz damak zevkine hitap ettiği kadar, göze de hitap eden hijyenik ve sağlıklı yemeklerdir. 

Yemek firmamız İstanbul’un her semtine özel araçları ile yemek temini sağlıyor.  Sancaktepe yemek firması profesyonel ekibi ve işinde uzman hünerli aşçıları ile çalışmakta. Firmamız tüm ürünlerini gıda mühendisleri denetimi altında satın almaktadır. Şirketimiz olarak müşterilerimizin güveni ve memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelir. Sizlere  ürün çeşitliliği ve güler yüzlü ekibimiz ile en iyi yemek hizmetini sunmak için çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram