Tam ağzınıza layık lezzetler!

İMES Organize Sanayi Bölgesi Toplu Yemek

İMES organize sanayi bölgesi toplu yemek şirketimiz olarak sağlıklı ve hijyenik koşullarda hazırlamış olduğumuz zengin çeşitli yemeklerimizi müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yemek şirketimiz gıda mühendisleri ile çalışır. Şirketimizde tüm ISO belgelerine sahiptir. Tedarikçilerimiz en sağlıklı ve taze ürünleri seçerek yemeklerimizin hazırlanmasını sağlar. Tüm yemeklerimiz ve tatlılarımız işinde uzman hünerli aşçılarımız tarafından titizlikle hazırlanır. 

Gıda mühendislerimiz bakteri üremesini engellemek için yemeklerin sıcaklık değerini kaydeder. Tüm yemeklerimizin lezzeti tadım ekibi tarafından kontrol edilir. Ayrıca diyetisyenlerimiz yemeklerimizin besin değerlerini kayıt altına alır. Bizler müşterilerimize sağlıklı ve besin değeri yüksek lezzetli yemekler sunuyoruz. Şirketimiz olarak, okullar, hastaneler, yurtlar, oteller davet ve organizasyonlar gibi tüm büyük ölçekli kurumlara yemek temini  sağlıyoruz. 

İMES Organize Sanayi Bölgesi Şirket İçin Toplu Yemek

İMES organize sanayi bölgesi şirket için toplu yemek şirketler ve şantiyeler  için sağlıklı ve hijyenik ortamda üretmiş olduğumuz yemekleri sunuyoruz. Yemeklerimiz besin değerini ve ısısını kaybetmeden termo kaplarda taşınır. Şirketlerde ve şantiyelerde çalışan personeller ile lezzetli yemeklerimizi buluşturuyoruz. 

Yemekler müşterilerimizin bizden istedikleri saatte, sıcaklığını ve lezzetini kaybetmeden tam vaktinde ulaştırılır. Yemeklerimiz besin değeri yüksek çalışanların performansını artıracak sağlıklı yemeklerdir. Yoğun çalışma temposunun ardından yenilen yemeklerimiz vücudun tüm ihtiyaçlarını karşılar ve enerjiyi yükseltir. Yemek şirketimiz olarak Avrupa standartlarında kaliteli yemek hizmeti sunuyoruz. 

İMES Organize Sanayi Bölgesi Catering Firması 

İMES organize sanayi bölgesi catering firması olarak şantiyeler  ve okulların yanı sıra davet ve organizasyonlar için de yemek temini sağlıyoruz. Bebek mevlitlerinizde sünnet cemiyetlerimizde şirketimiz sizler için en kaliteli ve sağlıklı yemeklerini hazırlıyor.  Mevlut yemeklerimiz genel olarak et ya da tavuk ağırlıklıdır. Ancak sizlerin isteği doğrultusunda menülerimizde  esneklik sağlanır. 

Mevlit ya da özel günleriniz için şirketimiz yemek temini için sizlerin yanındadır. Bizimle irtibata geçmeniz halinde yemekler taşıma sistemi ile kapınıza kadar gelir. Yemekleriniz tam sizin istediğiniz saatte sıcaklığını kaybetmeden sizlere ulaşır. Yemekler özel araçlar ve özel yemek kapları ile taşınır. Böylece görüntüsünden lezzetinden ve besin değerinden hiçbir şey kaybetmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram