TEKLİF AL

Tam ağzınıza layık lezzetler!

 +90 216 415 92 02

Hakkımızda

Ticari faaliyetlerine 2001 yılında başlayan ve iki kız kardeş tarafından kurulan Keyfi Yemek, yalnızca yiyecek ve içecek konusunda uzmanlaşarak sektörün güvenilir ve tercih edilen toplu yemek firması olmuştur. Tesisimizde kullanılan hammaddeler, Türkiye’nin en seçkin firmalarından tedarik edilmektedir.
Menü planlama aşamasından başlayarak, yemeğin sunulması ve sonrasında örnek numunelerin saklanmasına kadar gerçekleşen tüm süreçler Kalite Yönetim sistemi Standartlarına uygun bir şekilde yürütülmektedir.
Çalışan personellerimiz, mutfakta hijyeni sağlamak için gerekli prosedürleri büyük bir titizlik ile uygulamaktadır.
2001 yılında bir aile şirketi olarak iş dünyasına adımını atan Keyfi Yemek , 'Toplu Yemek ve Catering' sektöründe var olan tecrübesini kurumsal bir anlayışla birleştirerek, küresel dünyanın gerektirdiği kalite ve yönetim standartlarına uzanan yolda büyük mesafe kat etmiştir.
Müşterilerine her zaman güvenilir ve kaliteli hizmeti ekonomik koşullarda sunmayı hedefleyen firmamız, bugün geldiği noktada ekip ruhuna inanan uzman personeli ile; paketli veya toplu taşıma yemek, yerinde üretim ve catering hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.
2020 Yılında şuandaki yerine taşınan firmamız yeni ekipman ve insan kaynaklarına yaptığı yatırım ile
Sektörde ilkler arasında yerini almıştır.

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram