Tam ağzınıza layık lezzetler!

Hakkımızda

Ticari faaliyetlerine 2001 yılında başlayan ve iki kız kardeş tarafından kurulan Keyfi Yemek, yalnızca yiyecek ve içecek konusunda uzmanlaşarak sektörün güvenilir ve tercih edilen toplu yemek firması olmuştur. Tesisimizde kullanılan hammaddeler, Türkiye’nin en seçkin firmalarından tedarik edilmektedir.

Menü planlama aşamasından başlayarak, yemeğin sunulması ve sonrasında örnek numunelerin saklanmasına kadar gerçekleşen tüm süreçler Kalite Yönetim sistemi Standartlarına uygun bir şekilde yürütülmektedir.

Çalışan personellerimiz, mutfakta hijyeni sağlamak için gerekli prosedürleri büyük bir titizlik ile uygulamaktadır.

2001 yılında bir aile şirketi olarak iş dünyasına adımını atan Keyfi Yemek , ‘Toplu Yemek ve Catering’ sektöründe var olan tecrübesini kurumsal bir anlayışla birleştirerek, küresel dünyanın gerektirdiği kalite ve yönetim standartlarına uzanan yolda büyük mesafe kat etmiştir.

Müşterilerine her zaman güvenilir ve kaliteli hizmeti ekonomik koşullarda sunmayı hedefleyen firmamız, bugün geldiği noktada ekip ruhuna inanan uzman personeli ile; paketli veya toplu taşıma yemek, yerinde üretim ve catering hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

2020 Yılında şuandaki yerine taşınan firmamız yeni ekipman ve insan kaynaklarına yaptığı yatırım ile

Sektörde ilkler arasında yerini almıştır.

YEMEK YAPMAK BİZİM İÇİN BİR KEYİFTİR…

KALİTE POLİTİKASI

Müşterilerimize uygun fiyata kaliteli ve lezzetli yemekleri sunmak, ürün kalitesinden ödün vermeden müşterinin beklentisini üst seviyede tutmak, hijyenik ortamda, uzman kadrosu ve yetişkin personeli ile gıda güvenliği yönetim sistemi kapsamında lezzetli ürünler üretmektir.

Çevre, iş sağlığı ve güvenliği gıda mevzuatı, müşteri memnuniyeti ve diğer yasa şartlarına uymak. Kendi hizmet kalitemizi arttırıp müşteri memnuniyetini sağlayarak, müşteri sadakat ve bağlılığı arttırmak.

VİZYONUMUZ

Misyonumuzu gerçekleştirmek için benimsediğimiz temel ilkeler; çalışanlarımızın sürekli eğitim alarak, mesleki performanslarını arttırmalarını sağlamak, müşterilerimizin beklentilerine göre hizmet vermek, ekip ruhuyla hareket etmek, müşterilerimizle sürekli diyalog halinde olmak, çalışanlarımızın sosyal güvencelerini tam olarak yerine getirmek, en sağlıklı iş ortamını hazırlamaktır.

Kaliteli bir yemek sağlıklı bir yaşam demek.

MİSYONUMUZ

Her müşterinin farklı ihtiyaçları olduğunun bilinci ile müşterilerimize özel hizmet sunarak, hizmet verdiğimiz kurumların uzun süreli çözüm ortağı olmak, müşterilerimizin günlük işleyişlerini kolaylaştırmak, ‘‘müşteri sağlığından sorumlu olma’’ ilkesi ile kalite, hijyen ve lezzetten ödün vermeden müşterilerimizi hem fiziki hemde ruhsal açıdan doyurmaktır.

Bu ilkeler ışığında amacımız, teknolojiden en uygun şekilde yararlanarak, üretimden sevkiyata kadar vereceğimiz hizmeti en doğru şekilde planlayarak en yüksek kalitede sizlere sunmaktır.

TEDARİKÇİLER

Yemeklerimizde kullandığımız ürünler Türkiye’nin en önde gelen firmaları tarafından tarafından tedarik edilmektedir. Tedarikçilerimizin ürünlerinin kalite kontrolü iç ve dış ekiplerce rutin olarak sağlanmaktadır.

Ev yemeği tadında tabldot yemek.

NEDEN BİZ

Keyfi Yemek’i öne çıkaran ve farklılığını oluşturan temel özellikler; müşterilerimizin isteklerine önem vermemiz ihtiyaçlarına istenilen zamanda ve doğru şekilde cevap vermemiz, ilgili güvenilir, disiplinli ve en önemlisi istikrarlı olmamızdır. Keyfi yemekte en sağlıklı ürünlerle en kaliteli en kaliteli catering hizmeti en uygun fiyata verilmektedir.


Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram