Tam ağzınıza layık lezzetler!

Ferhatpaşa Toplu Yemek

Ferhatpaşa toplu yemek firmamız olarak tüm organizasyonlar için hazırlanan özel yemeklerimizle sizlere hizmet sunuyoruz.  Yemek şirketimiz düğünler, davetler, organizasyonlar, şirketler ve daha birçok alanda yemek hizmeti temini sağlıyor. Zengin yemek menülerimiz ile sizleri misafirlerinize hiçbir şekilde mahcup etmeden, ekonomik fiyatlar ile %100 mükemmel hizmet sağlıyoruz. 

Davetlerde yemek seçimini bizlerin size sunacağı seçenekler arasından sipariş edebilir ya da kendi menünüzü oluşturarak bize bildirebilirsiniz. Yemek şirketimiz olarak Gıda mühendislerimiz ve kalite belgelerimiz ile çalışıyoruz. Aşçılarımız işinde uzman, eğitimli ve güvenilir kişilerdir. Tüm personelimiz hijyen şartlarına uygun olarak çalışır. Yemeklerimizin besin değeri ve sıcaklığı gıda mühendisleri tarafından sürekli olarak kontrol edilir. 

Ferhatpaşa Şirket İçin Toplu Yemek 

Ferhatpaşa şirket için toplu yemek şirketlerin ve şantiyelerin toplu yemek ihtiyacını karşılayan güvenilir yemek firmasıdır. Şirketlerin, şantiyelerin ya da fabrikaların kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve mesai yemeklerini karşılıyoruz. yemeklerimiz hijyenik şartlarda besin değerleri korunarak ve lezzetli bir şekilde hazırlanıyor. 

Yemekler sizin istediğiniz saatte taşıma kurallarına uygun bir şekilde size ulaştırılır. Yemeklerin taşıma sırasında ısısını kaybetmemesi için özel ve hijyenik kaplar kullanılır. Çalışan personel ile buluşan yemeklerimiz vücudun tüm ihtiyaçlarını karşılayacak besin değeri yüksek yemeklerdir. Yemeklerimiz %100 lezzet garantili ve her damak zevkine hitap edecek yemeklerdir. Çalışanlar ile buluşan yemeklerimiz çalışan performansını artırarak daha iyi bir iş kalitesi sağlar. 

Ferhatpaşa Şirket Catering Firması 

Ferhatpaşa şirket catering firması olarak müşterilerimizin sağlığını damak zevkini ve memnuniyetini son derece önemsiyoruz. Şirketimiz birçok alanda toplu yemek hizmeti sunuyor. Yemeklerimiz hijyenik koşullarda ve gıda mühendisleri kontrolünde hazırlanıyor. Aşçılarımız deneyimli ve işinde uzman kişilerdir. Tüm yemekler günlük ve taze malzemeler ile hazırlanır. 

Yemeklerde kullanılan malzemeler uzman tedarikçilerimiz tarafından sağlanır. Yemeklerin besin değerleri ve ısı kontrolü gıda mühendislerimiz tarafından yapılır. Yemeklerin lezzeti tadım ekiplerimiz tarafından kontrol edilir. Yemeklerimizi sizlerle buluşturmadan önce birçok güvenlik aşamasından geçiriyoruz. Yemeklerimizi taşıma esnasında özel taşıma kapları kullanıyoruz. Yemekler tam sizin istediğiniz saatte taze bir şekilde sıcaklığını kaybetmeden sizlere ulaşıyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram